poniedziałek, 25 maja 2015

Let's Play z Wiedźmina 3 i mój poradnik do Gwinta

Jeśli chcecie zobaczyć lets play z Wiedźmina 3 w wykonaniu osoby, która dobrze zna uniwersum stworzone przez Andrzeja Sapkowskiego, to zapraszam do obejrzenia trwającej serii, którą wrzucam na moim youtubowym kanale. Oto link do odcinka pierwszego:


Zapraszam też oczywiście do śledzenia kanału, a także do... mojego poradnika do niesamowicie satysfakcjonującej i kompleksowej gry karcianej, gwint, stworzonej przed CDProjekt RED, a inspirowanej gwintem z kart Sagi:


Gorąco zapraszam :)

2 komentarze:

  1. Nie mogę się doczekać kiedy zanurzę się na nowo w świecie Królestw Północy, Nilfgardu czy Mahakanu! Musze troche zmodernizować PC ale kasę na to mam już odłożoną :) Teraz czas zajmuje mi Diablo 3 Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition ale jestem pod koniec i znów poczułem chęć na małą miazgę zadaną mieczem Geralta. Dzięki za wpis :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przeczytałam "mój poradnik do Wiedźmina" zamiast "do gwinta"... drugie nie interesuje, pierwsze nieco bardziej... Od grudnia próbuje przejść drugą część [nie grając w 1]. Dalej nie zabiłam pierwszego bossa. Ale jest postęp - utopce na "łatwym" już nie zabijają. Wyczaiłam, gdzie są bariery, przez które nie przejdą!
    drewniany-most.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń